بازگشت رابعه اسکویی به ایران بعد از کشف حجاب

علت برگشتن رابعه اسکویی به ایران بعد از پیوستن به شبکه جم

 

1472280449 rabee oskooyi ماجرای بازگشت رابعه اسکویی به ایران + دلیل

.

ماجرای بازگشت رابعه اسکویی به ایران

یکی از جنجالی ترین بازیگرانی که به شبکه جم GEM پیوست رابعه اسکویی بازیگری که خانواده های ایرانی خاطرات زیادی با او دارن و او به محض رفتن از ایران حجاب خودش را برداشت و با کشف حجاب همه پل های پشت سر خود را خراب کرد.

ولی در حال حاظر رابعه اسکویی برگشت به ایران را از مراجع مربوطه خواستار شده است. او که به شدت از رفتن خودش پشیمان می باشد تقاضای برگشت به ایران را کرده.

.

vakonesh.com 6810f26cf856e3158c760a00cce29172 ماجرای بازگشت رابعه اسکویی به ایران + دلیل

.

.دلیل برگشت رابعه اسکویی

بعد از کشف حجاب رابعه اسکویی و پیوستن به شبکه ماهواره ای جم به دلیل عملکرد ناموفق و ضعیف و نامه مدیر شبکه جم مبنی بر اینکه برخی از  بازیگران باید حقوقشان متوقف شود که این امر شامل رابعه اسکویی هم میشد که باعث شده او پشیمان از رفتن شده و تقاضای برگشت به ایران را بکند .

حسین نوش‌آبادی در این زمینه گفت :

اخیراً خبرهایی به گوش رسیده مبنی بر اینکه کسانی که سراب حضور در فیلم‌های خارجی داشتند و بی‌ محابا به این شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان پیوسنه بودند تصمیم به بارگشت دارند که البته بنده بعید می‌دانم به همین سادگی بتوانند نسبت به برگشت خود عمل نمایند به هر حال آنها از عمل خود نادم شده‌اند و با توجه به اینکه در آنجا نتوانسته‌اند به خواسته‌های مادی خود دست یابند میل به بازگشت به ایران را دارند صحنه برای این افراد باز است و می‌دانیم که آنها نه تنها هیچ سودی برای خود به همراه نیاورده اند بلکه خود را نیز بدنام کرده اند و شاید این اتفاقات درس عبرتی برای کسانی باشد که تصمیم مهاجرت به آن سوی مرزها را دارند .

به هر حال به زودی خبرهایی را خواهید شنید که بسیاری از این خبرها دال بر برگشت بازیگران مهاجرت کرده می باشد .

 


به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما دیگ یاهو
دیدگاه کاربران ۰
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.