ADS

ماجرای دستگیری امیر تتلو به دلیل توهین به قاضی قاسم زاده

علت دستگیری امیر تتلو 2 شهریور 95

amir1 علت دستگیری امیر تتلو 2 شهریور 95

علت بازداشت و دستگیری امیر تتلو 2 شهریور 95 چه بود ؟

بار دیگر امیر تتلو خواننده زیرزمینی جنجالی بازداشت شد،

تتلو که چند روز پیش احضاریه معرفی خود به دادگاه رو دریافت کرده بود بعد از گذشت مدت قانونی از عدم حضور دادسرا بازداشت شد در این مدت وی بارها به این حکم ابلاغیه اعتراض کرد.

.

علت دستگیری امیر تتلو

برگه احضاریه او توسط شعبه دوم بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه تهران در فضای مجازی دست به دست می شود در این برگه که تاریخ تنظیم آن 18 مرداد ماه است دلیل احضار به این صورت آمده است :

در خصوص گزارش علیه شما دائر بر “تشویق نمودن جوانان به فساد و فحشا” در مهلت مقرر فوق در ساعت اداری جهت دفاع از اتهام انتسابی در این شعبه حاضر شوید.

amir22 علت دستگیری امیر تتلو 2 شهریور 95

.

تتلو در بعد از ظهر سه شنبه 2 شهریور 95 بازداشت شد، در شبکه اجتماعی اش که معلوم نیست در حال حاضر توسط چه کسی اداره میشود چنین نوشته شده است : #تتلو رو آزاد کنید

در این مدت بعد از دریافت این احضاریه بارها با سخیف ترین کلمات مرجع صادر کننده حکم را مورد اعتراض قرار داد، او در ماه های گذشته با انتشار کلیپی از به آغوش کشیدن دختر و پسر های هوادار خود مورد انتقاد شدید مردم قرار گرفته بود خود را بیگناه جلوه میداد.

.

انتشار صوت توهین به قاضی قاسم زاده توسط تتلو

امیر تتلو در روز های گذشته با انتشار صوتی در شبکه های اجتماعی بازپرس پرونده اش را مورد توهین قرار داد، که گفته میشود یکی از دلایل اصلی دستگیری و کتک زدن وی می باشد.


به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما دیگ یاهو
دیدگاه کاربران ۰
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.